Serßay

Join the forum, it's quick and easy

Serßay
Serßay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hoşgeldiniz...
Hoşgeldin Misafir
Mesaj Sayın 0
Son Ziyaretin Perş. Ocak 01, 1970

İyi Forumlar...
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Gizli Laboratuvarımız
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 9:40 am tarafından Serßay

» Klayyeye Bakmadan Bunu Yazabilir Misiniz
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:54 am tarafından hakanberk

» Okuyabiliyor musunuz?
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:51 am tarafından hakanberk

» ---ünivERsİtELer---
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:45 am tarafından hakanberk

» Konuğumuz GüL_GüZeLi
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:38 am tarafından hakanberk

» Neden Cemal Süreyya değil de Cemal Süreya
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 2:04 pm tarafından Serßay

» Sitenin EnLeri
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:21 pm tarafından nacves

» Gelsin qelsin kim qelsin?
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:19 pm tarafından nacves

» 4 kelime 1 cümle
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:16 pm tarafından nacves

» Yer misin Yemez misin?
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:12 pm tarafından nacves

» 2010 ÖSS Sistemi (YGS / LYS)
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyCuma Ekim 02, 2009 4:21 pm tarafından Serßay

» Ayı EfkarLanmış :)
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:42 pm tarafından Serßay

» NBA Live 2003 Oyun Hileleri
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:40 pm tarafından Serßay

» Trials 2 Second Edition - Full
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptySalı Tem. 14, 2009 9:00 pm tarafından VaLe

» NBA Live 2003 - Full
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:46 pm tarafından VaLe

» Knights of Honor Oyun Hileleri
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:37 pm tarafından VaLe

» Knights of Honor - Full
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:35 pm tarafından VaLe

» Gemimiz Batıyor...
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:04 pm tarafından Serßay

» Konuğumuz VaLe
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 13, 2009 1:50 pm tarafından VaLe

» 5 yaşında anne olmuşş
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 06, 2009 7:14 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Özlem Mesajları
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 06, 2009 2:12 pm tarafından GüL_GüZeLi

» EN TUHAF fobiler
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 06, 2009 12:06 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Kolbastı!!!
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:57 am tarafından Serßay

» Niye yoLdun Len xD
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:39 am tarafından GüL_GüZeLi

» aşka bak beah:))))
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:35 am tarafından GüL_GüZeLi

» Aşka Sesleniş...
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyPerş. Tem. 02, 2009 11:40 am tarafından GüL_GüZeLi

» Sözü Bendim.. Notası Sen..
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 4:23 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Büyük Mükafat
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 2:51 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Ne güzeldir birine ‘ İyi ki Varsın’ Diyebilmek
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 1:56 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Şok! Rep sistemi artık aktiftir
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 1:50 pm tarafından GüL_GüZeLi

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

En iyi yollayıcılar
Serßay (492)
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Vote_lcap1Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Voting_barLaf atan erkeklerin aldığı cevaplar Vote_rcap1 
mat_-_rock (316)
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Vote_lcap1Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Voting_barLaf atan erkeklerin aldığı cevaplar Vote_rcap1 
GüL_GüZeLi (265)
Elif Lâm Râ (86)
emRahhh (68)
VaLe (45)
ciRcuS (31)
nacves (27)
kiiko (17)
hakanberk (5)

Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar

2 posters

Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Empty Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar

Mesaj tarafından Serßay C.tesi Şub. 28, 2009 2:17 pm

-Ne kadar güzelsiniz
- Biliyorum... Onun için bu yaşta evliyim
- Pardon yenge

mekan haydarpaşa
-pardon saati sorablir miyim?
-şurda kocaman yazıo göremiyo musun?

Adam kızın oturduğu masaya yaklaşır yanındaki boş sandalyeyi tutar ve dil sürçmek suretiyle
-Boş musunuz
-Hayır arkayı beşledik gör müyon mu
-Ben sandalye için sormuştum
-Ben sizi yanlız bırakayım o zaman

tanışmak isteyen erkek kızın masasında birşey arar gibi yapar. kültablasını kaldırır altına bakar vs. aranır da aranır.
sonunda kız dayanamaz ve sorar
- ne arıyorsunuz siz
- sizinle tanışmak için güzel bir bahane arıyordum, ama bulamadım
- bunun üzerine benim "aaaaayy çok tatlısınnn" mı demem gerekiyo
- eeööö e tabi olabilir
- defol!!

-Daha önce tanışmış mıydık yavrum
-Sanmam hayvanat bahçesine gitmeyi sevmem
-Hönk

- Pardon tanışabilir miyiz?
- Sebep?
- eeöö
- eee
- güzelsiniz desem
- bu benim sorunum desem?
- pardon abla

- Tanrım... Sizi daha önce tanımalıydım
- Ben o kadar vakit kaybını göze alamazdım
- Nasıl???
- Naş diyorum kısa ve öz

- yalnızmıyız?
- Sorduğun soruyla çelişme
- nası?
- hem çoğul hem yalnız olamayız dimi ama
- öhmm pardon
- ne o bayım.. zeki mi geldim?

- İlk görüşte aşka inanır mısınız
- ....
- İnanmıyosanız çıkıp bi daha gelicem de
- ay yesinler sempatik şey
- eLaf atan erkeklerin aldığı cevaplar F67
- dövecem ama bak

- Merhaba nasılsın
-
- Şaşırdın mı
-
- Ben Varol..
- Yokol!!!

Kız köpek gezdirmektedir;

- ehLaf atan erkeklerin aldığı cevaplar F67 ne sevimli şey... Isırır mı
- Parcalar bile

- Ne güzel gözleriniz var
- Lens onlar
- eööe olsun yine de güzel
- ha sonuna kadar zorlucam şansımı diyosun

- sizi birine benzetiyor gibiyim?
- siyah kuşak var bende.... asıl ben seni benzetebilirim

-kabalığımı maruz görün. bu kadar güzel olmayı nasıl başarıyorsunuz?
-makyaj.
-hayır hayır bu cenabı allahın bir güzelliği olmalı
-bilemiyorum allahla işim olmaz.
- ??! -kaçar-

- pardon bayan bişey sorabilirmiyim ?
- tabii..
- bu ne güzellik ??
- hangisi

-pardon saatiniz var mı acaba?
--yok maalesef...
-bende var...
-iyi güle güle kullan

- pardon saatiniz var mi acaba?
- yok, maalesef.
- aliriz?
- yemezler

-merhaba, saat var mı
-ne?
-saat diyorum.
-eee
-kaç olmuş acaba.
-ne oldu randevun mu var.
-yoo.
-o halde niye soruyorsun
-merak ettim de
-bi git be!!

- Pardon isminizi öğrenebilir miyim
- Naapcan
- Kalbime kazıycam, kimse unutturamasın diye
- Ha çok romantiğim diyosun
- Evet...
- Peki embesilliğini gizleyebilecek bi özelliğin var mı

-Pardon tanışabilir miyiz
-2 soru sorcam bilirsen tanışırız
-1-Cumhurbaşkanımızın adı
-Erdoğan
-daaaaat 2- ekmek kaç YTL
-YTL mi o ne
-daaaaaaaaat hadi canım hadi seni televoledeki mankenler paklar

- Sigaran ve sen ölesine birbirine benzionuz ki... Ama onu ben yaktım, beni de sen
- Allala enteresan... Bence de sen ve sigaram benziyosunuz... İkinizi de ayağımın altında ezebilirim
- Upss

- bayaannn gülüşünüz ne kadar tatlı. babanız şekerci mi?
- hayır semerci senin gibi eşeklere semer dikiyoo
Serßay
Serßay
Admin
Admin

Erkek
Hobiler : Edebiyat
Ruh Hali : Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Dusunc10

Rep Sistemi
Aktiflik:
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Img_left100/100Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Mp  (100/100)
Başarı Puanı :
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Img_left100/100Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Img_left100/100Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Mp  (100/100)

Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Empty Geri: Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar

Mesaj tarafından mat_-_rock C.tesi Şub. 28, 2009 7:14 pm

her zamanki erkekk tipleri işteeeeee:D
mat_-_rock
mat_-_rock

Kadın
Ruh Hali : Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Seytan10

Rep Sistemi
Aktiflik:
Başarı Puanı :
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Img_left0/0Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Img_left0/0Laf atan erkeklerin aldığı cevaplar Mp  (0/0)