Serßay

Join the forum, it's quick and easy

Serßay
Serßay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hoşgeldiniz...
Hoşgeldin Misafir
Mesaj Sayın 0
Son Ziyaretin Perş. Ocak 01, 1970

İyi Forumlar...
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Gizli Laboratuvarımız
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 9:40 am tarafından Serßay

» Klayyeye Bakmadan Bunu Yazabilir Misiniz
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:54 am tarafından hakanberk

» Okuyabiliyor musunuz?
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:51 am tarafından hakanberk

» ---ünivERsİtELer---
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:45 am tarafından hakanberk

» Konuğumuz GüL_GüZeLi
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:38 am tarafından hakanberk

» Neden Cemal Süreyya değil de Cemal Süreya
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 2:04 pm tarafından Serßay

» Sitenin EnLeri
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:21 pm tarafından nacves

» Gelsin qelsin kim qelsin?
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:19 pm tarafından nacves

» 4 kelime 1 cümle
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:16 pm tarafından nacves

» Yer misin Yemez misin?
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:12 pm tarafından nacves

» 2010 ÖSS Sistemi (YGS / LYS)
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyCuma Ekim 02, 2009 4:21 pm tarafından Serßay

» Ayı EfkarLanmış :)
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:42 pm tarafından Serßay

» NBA Live 2003 Oyun Hileleri
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyCuma Tem. 17, 2009 8:40 pm tarafından Serßay

» Trials 2 Second Edition - Full
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptySalı Tem. 14, 2009 9:00 pm tarafından VaLe

» NBA Live 2003 - Full
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:46 pm tarafından VaLe

» Knights of Honor Oyun Hileleri
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:37 pm tarafından VaLe

» Knights of Honor - Full
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:35 pm tarafından VaLe

» Gemimiz Batıyor...
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:04 pm tarafından Serßay

» Konuğumuz VaLe
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 13, 2009 1:50 pm tarafından VaLe

» 5 yaşında anne olmuşş
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 06, 2009 7:14 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Özlem Mesajları
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 06, 2009 2:12 pm tarafından GüL_GüZeLi

» EN TUHAF fobiler
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 06, 2009 12:06 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Kolbastı!!!
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:57 am tarafından Serßay

» Niye yoLdun Len xD
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:39 am tarafından GüL_GüZeLi

» aşka bak beah:))))
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:35 am tarafından GüL_GüZeLi

» Aşka Sesleniş...
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyPerş. Tem. 02, 2009 11:40 am tarafından GüL_GüZeLi

» Sözü Bendim.. Notası Sen..
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 4:23 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Büyük Mükafat
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 2:51 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Ne güzeldir birine ‘ İyi ki Varsın’ Diyebilmek
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 1:56 pm tarafından GüL_GüZeLi

» Şok! Rep sistemi artık aktiftir
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 1:50 pm tarafından GüL_GüZeLi

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

En iyi yollayıcılar
Serßay (492)
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Vote_lcap1iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Voting_bariÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Vote_rcap1 
mat_-_rock (316)
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Vote_lcap1iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Voting_bariÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Vote_rcap1 
GüL_GüZeLi (265)
Elif Lâm Râ (86)
emRahhh (68)
VaLe (45)
ciRcuS (31)
nacves (27)
kiiko (17)
hakanberk (5)

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR..

3 posters

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Empty iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR..

Mesaj tarafından ciRcuS Paz Şub. 08, 2009 3:46 pm

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Rwgtruyhtiyqj0

Ben seni severken de senden habersiz sevmiştim. Belki de kendimden bile habersiz...

Dünyaları etrafında döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz;bir tane; olmuştun sen...

Öyle ya; Sen bir taneydin; Eşin benzerin yoktu yeryüzündeiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev Yoktu Sen Kadar Güzel GüleniiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev Sen BALımdın!

Yaşanmamış ve yaşamamış olsam bile Sen Özeldin... Aşk Özeldi.... Ama a$k bitti

Yağmurda Aşk Başkadır diyenlere gülüyordum ama bende yağmurda üşüyen ellerini severek başladım seni sevmeye...

Aralıktı... Bizim mahalleye hiç o kadar güzel yağmur yağmazdı...

Önce aldırmadım seninle güzelleşen herşeye...

Sonra tüm parfümeri dükkanlarını aşındırıp kokunu ararken anladım seni deliler gibi özlediğimi...

Ne kadar gerçeksen o kadar yalandın... Ve ben her seferinde en baştan başladım...

Yeniden bir sondayım ama bu kez yeniden başlayacak gücüm yok... Ben senden vazgeçmek istiyorum! ! ! ! Sen gittiğin günden beri senden vazgeçiyorum.....

Herkes gibi biri olmanı yada hiç kimse olmanı istiyorum...

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Sgreytretejv9

Sesini duymak için telefonlara sarılmaktan vazgeçmekiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev ismini duyduğumda içimin titreyipiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum...

Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen...

Zaten kolay olan ne vardı ki benim için;

Sanki seni öldürmemle sevmem ararsında hiçbir fark yoktu...

Ve ben hep sevgim yüzünden cezalıydım...

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. 999fs3

İşte bu yüzden imkansızlığına hep inandım!

Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sever olduğumdaiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev sen benim her şeyim olduğunda ben senin için hiç yoktum...

Bu yüzden yalnızlıklarımiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev ağlamalarımiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev özlemlerim canını hiç acıtmadı. Benim tarafımdan sevilmek belki de hayatında önemseyeceğin en son şeydi... Sen beni hiç sevmedin!

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Rtytruyysz7

Ben Seni Seviyorum dediğimde Seni Seviyordum!

Ben Seni Özlüyorum dediğimde Seni Özlüyordum.

Ben Senin İçin Ölürüm Dediğimde ben senin özleminden zaten ölüyordum...

Ve Ben Şimdi Senin Hayatından Gidiyorum!

Ne zaman Aralık’ta bir yağmur yağsaiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev ben İstiklal’de ıslanıyor olacağımiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev

Ne zaman bir parfümeriye girsem hala kokunu arıyor olacağımiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev

Ne zaman bir havuz görsemiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev kenarında oturup seni bekliyor olacağım demiştim... Başaramadım...

Ben Kaybettim...

Sen Kazandın!

Artık sesimi duymayacaksın...İçİmDe Can ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Ytu7697897yv6

Sana sımsıkı sarılmak istiyordumiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev kokunu içime yıllarca bana yetecek kadar çekerekiÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev sana sımsıkı sarılmak istiyordum.... Gelmedin!

Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum...

Ben artık gidiyorum Bal’ım...

Eğer hayatından çekildiğimi hissederseniÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev bana sana geri dönmemem ve seni yeniden deliler gibi sevmemem için şans dile...

Ve LütfeniÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Smilev Aralık’ta yağmur yağdığında bizim mahalleye gelme...

KALBİME GÖMERİM OZAMAN UNUTUPTA SİLERİM OZAMAN ALTTARAFI AŞK BUDA İŞTE VAZGEÇİLMEZMİSİN AMAN
SANANEKİ AĞLIYORSAM DELİ GİBİ İSTİYORSAM
HALA SENİ SEVİYORSAM SANANE NE ANLAMIYORSAN...

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Wwr4terytrutyjuou1

SAKLAMIŞSIN NEFRETİNİ GÖREMEDİM OLMAYINCA OLMUYOR SEN SİLEMEDİN..........

İÇİMDE CAN ÇEKİŞLERİNİ DUYUYORUM..SÖZLERİN ÇOK ACITIYOR
ciRcuS
ciRcuS
Forum Yakışıklısı
Forum Yakışıklısı

Erkek

Rep Sistemi
Aktiflik:
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Img_left100/100iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Mp  (100/100)
Başarı Puanı :
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Img_left0/0iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Img_left0/0iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Mp  (0/0)

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Empty Geri: iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR..

Mesaj tarafından **AYARCI** Paz Şub. 08, 2009 3:52 pm

vayyyyyy işte buuu kardeş kimsin nesin bilmiyom ama adam gibi bir şey atmışsın bu siteye helal olsun güzell ful not verdim.....
**AYARCI**
**AYARCI**

Erkek

Rep Sistemi
Aktiflik:
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Img_left100/100iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Mp  (100/100)
Başarı Puanı :
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Img_left0/0iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Img_left0/0iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Mp  (0/0)

iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Empty Geri: iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR..

Mesaj tarafından mat_-_rock Paz Şub. 08, 2009 7:44 pm

okurkenn gözlerim doldu desemm kimsee inanmıycak..ama gercekten duygulandım....bu saarkıyı sevmezdim ama şimdi ayrı bii anlam yüklenmiş gibii okudum ve düşündümm..bence bi ilişki kurulmussa biriyle aranda ona senn kendi basına YALAN DI SEVMEDİİİ diyemezsinn ..böyle bi hakkın olamazz kesinlikle...kimse kimsenin içini bilemezz o yürekte ne depremler koptugunuda bilemezz...aslaa biriii adınaaa kararlar verme ve asla biri yerine konusmaa....bırak o insan sevmemişse bilee kendii söylesiinn....

paylaşım için teşekkürler.. ((mahir ))
mat_-_rock
mat_-_rock

Kadın
Ruh Hali : iÇiMDe CaN ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM....SöZLeRiN ÇoK AcıTıYoR.. Seytan10

Rep Sistemi
Aktiflik:
Başarı Puanı :
Güçlülük: